Rajatiedon Yhteistyö ry

Mielen, kehon ja sielun alueen edelläkävijänä tunnettu Hengen ja Tiedon messut järjestettiin 16.-17.10. virtuaalitapahtumana, jonka esitykset ovat nyt nähtävissä koko viikonlopun elämyspakettina. Osta nyt pääsyoikeutesi huikean virtuaalitapahtuman tunnelmiin elämää suurempien kysymysten äärelle.

Voit valita katsottavaksesi hauamasi esitykset tai vaikka katsoa koko viikonlopun putkeen, jos siltä tuntuu. Tapahtuman järjestäjä Rajatiedon Yhteistyö ry tarjoaa tavalliseen tapaan tarjonnut jäseneksi liittyneille pääsyoikeuden alennettuun hintaan. Pääsylippujen hinta sisältää alv:n 10%. Lämpimästi tervetuloa!

Mielen, kehon ja sielun alueen edelläkävijänä tunnettu Hengen ja Tiedon messut järjestettiin 16.-17.10. virtuaalitapahtumana, jonka esitykset ovat nyt nähtävissä koko viikonlopun elämyspakettina. Osta nyt pääsyoikeutesi huikean juhlatapahtuman tunnelmiin elämää suurempien kysymysten äärelle.

Voit valita katsottavaksesi aluamasi esitykset tai vaikka katsoa koko viikonlopun esitykset putkeen, jos siltä tuntuu. Tapahtuman järjestäjä Rajatiedon Yhteistyö ry tarjoaa tavalliseen tapaan tarjonnut jäseneksi liittyneille pääsyoikeuden alennettuun hintaan. Pääsylippujen hinta sisältää alv:n 10%. Lämpimästi tervetuloa!

 ELÄMYSPAKETTI HENGEN JA TIEDON NÄLKÄISELLE

TILAA KATSOTTAVAKSESI YLI 20 RAJATONTA JA AJATONTA ESITYSTÄ

ELÄMYSPAKETTI HENGEN JA TIEDON NÄLKÄISELLE

TILAA KATSOTTAVAKSESI YLI 20 RAJATONTA JA AJATONTA ESITYSTÄ

JUHLATAPAHTUMAN LIPUT

Hengen ja Tiedon messujen virtuaalitapahtuma on nyt ohi, mutta voit vielä päästä tapahtuman tunnelmaan ostamalla elämyspaketin verkkokaupastamme. Osta pääsyoikeus ja seuraa ohjeita katsoaksesi tapahtuman esityksiä. Maksutapana käy vain korttimaksu. Tallenteita voi katsoa 7 päivän ajan. Tarkemman kuvaus ja käytännön ohjeet löytyvät sivun lopusta, ohjeet lähetetään tilaajille myös sähköpostitse.

Varastossa

Päivää
Tuntia
Minuuttia
Sekuntia

Lunasta pääsyoikeus koko viikonlopun elämyspakettiin – Hengen ja Tiedon messujen virtuaalitapahtuman tallenteet kotisohvallesi katsottavaksi 
Varmistamalla pääsyoikeuden itsellesi pääset luontevasti seuraamaan itsellesi mieluisia esityksiä virtuaalitapahtumasta – tai vaikka koko tapahtuman ohjelman putkeen!

Elämyspaketti kattaa koko viikonlopun ohjelman – päiväkohtaisia paketteja ei ole saatavilla.

Ohjeet elämyspaketin hyödyntämiseen
Pääsyoikeus on kytketty lipun ostamisen yhteydessä (tai ennakolta) videoalustalle luomaasi käyttäjätiliin. Tilin tiedot tallentuvat yleensä selaimeesi automaattisesti rekisteröitymisen yhteydessä.

Ostettuasi Hengen ja Tiedon messujen virtuaalitapahtuman viikonlopun elämyspaketin verkkokauppamme kautta, saat itsellesi pääsykoodin tapahtumaan osallistumiseksi. Pääsykoodin saatuasi voit käydä luomassa käyttäjätilin videoalustalle ja saat videot käyttöösi. Sinun ei tarvitse enää kirjautua uudelleen vaan palvelu tunnistaa sinut automaattisesti – edellyttäen ettet ole tyhjentänyt selaimesi välimuistia tai rajoittanut sinne tallentuvia tietoja. Videoalustalle rekisteröityminen tapahtuu tällä hetkellä englanniksi tai ruotsiksi.
Ohjeet-tallenteiden-katseluun

Esitykset ovat katsottavissa millä tahansa päätteellä (tietokoneella, mobiililaitteella tai tabletilla). Ongelmatilanteissa kannattaa ensiksi kokeilla videoiden katsomista toisella laitteella tai selaimella, jos mahdollista – myös asiakaspalvelumme auttaa mielellään aukioloaikoina. Lähetämme tarkemmat ohjeet ja pääsykoodin tilausvahvistuksen yhteydessä. 

Lauantain 16.10 ohjelma
Juontaja: Lorenz Backman

10.00 Suoratoistolähetyksen ovet avautuvat
10.30 Christiana Harle avaa tapahtuman shamanstisella seremonialla (25 min)
11.00 Virtuaalisen juhlatapahtuman avaus
11.10 Stiina Sahari: Arki, perinteiset arvot ja luovuus henkisen kasvun alustana
12.00 Erkki Lehtiranta: Juo Vesimiehen maljasta (40 min)
12.50 Sanni Nevalaisen Paraneminen-taulun esittely.
13.00 Sanni Nevalainen: Rakkausmeditaatio enkeleiden kanssa (40 min)

13.40 Tuomas Kantelinen: Luovuus ja henkisyys (50 min)
14.30 Tietoisuuden siivin kohti ykseyttä – Jaakko MuhonenTea LehikoinenTaavi Kassila (pj Pauli Liikala)

16.10  Seppo Tanhua: Kulta-ajan ratkaisun hetket käsillä (40 min)
17.00 Slim Mill: Elämän salaisuudet
17.45 Michael Schirmer: Ääni ja kristalli siltana valoon (30 min)
18.15 Päivän päätös.

Sunnuntain 17.10 ohjelma
Juontaja: Pike Hilakari
10.00 Suoratoistolähetyksen ovet avautuvat

10.30 Seppo Laaksonen: Rakkaus meditaatioon (30 min)
11.10 Hannu Hyttinen: Tietoisuuden kohottaminen jokaisen korkeimpaan potentiaaliin (40 min)
12.00 Miia Kontro: Muistikuvia edellisistä elämistä (40 min)
12.50  Klaus Rahikainen & Maria Nordin: Kiitollisuus – avain Elämän ytimeen (40 min)
13.30  Tommy Hellsten: Rakkaus (40 min)
14.20 Michelle Karen: Introduction to Peruvian Shamanism (40 min)
15.10 Sofia Keitaanranta: Kulta-ajan kynnyksellä (40 min)
16:00 Brahma Kumaris: Korkeimman sielun rakkaus (20 min)
16.30 Rajatiedon Yhteistyön stipendien jako. Timo Päivänsalo esittää mantralauluja.
17.15 Tapahtuman päätössanat sekä videohistoriikki Hengen ja Tiedon messuista.

Tilausehdot
Striimipalvelun kautta tilatessa pääsylippu tulee maksaa heti omalla maksukortilla.

Lippujen hintaan sisältyy alv 10%. Tilauksen toimittamiseen, maksamiseen ja peruuttamiseen sovelletaan muilta osin yhdistyksen sopimusehtoja.

Tapahtuman striimipalvelun tarjoaa Mediaosuuskunta Shadow Camera
Striimipalvelun tuottaja tunnetaan laadukkaista Rajatieto TV:n lähetyksistä. Liput voi ostaa suoraan lauantain ja sunnuntain striimisivuilta.


Katselet: Osta Hengen ja Tiedon messujen virtuaalinen elämyspaketti 29,00 
Arvostelu tuotteesta: 0 / 5
Lisää ostoskoriin
0

Your Cart